SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
sr: Cron izveštaj

en: {cron:cron:ran_text}
sr: Cron je pokrenut u

en: {cron:cron:cron_suggestion}
sr: U nastavku je predlog sadržaja crontab fajla:

en: {cron:cron:run_text}
sr: Pokreni cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
sr: Kliknite ovde da biste pokrenuli izvršavanje cron zadataka:

en: {cron:cron:cron_info}
sr: Cron je mehanizam za periodično pokretanje procesa na Unix operativnim sistemima.

en: {cron:cron:cron_result_title}
sr: U nastavku su navedeni rezultati izvršavanja cron zadataka:

en: {cron:cron:cron_header}
sr: Cron rezultati

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
sr: Cron je mehanizam za periodično pokretanje procesa na Unix operativnim sistemima.

en: Run cron:
sr: Pokreni cron:

en: Cron ran at
sr: Cron je pokrenut u

en: Cron report
sr: Cron izveštaj

en: Here is a suggestion for a crontab file:
sr: U nastavku je predlog sadržaja crontab fajla:

en: Click here to run the cron jobs:
sr: Kliknite ovde da biste pokrenuli izvršavanje cron zadataka:

en: Here are the result for the cron job execution:
sr: U nastavku su navedeni rezultati izvršavanja cron zadataka:

en: Cron result page
sr: Cron rezultati
