SimpleSAMLphp 1.15 - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
sv: Cronrapport

en: {cron:cron:ran_text}
sv: Cron körde

en: {cron:cron:cron_suggestion}
sv: Här ett förslag gällande crontabfil:

en: {cron:cron:run_text}
sv: Kör cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
sv: Klicka här för att köra cronjobb:

en: {cron:cron:cron_info}
sv: Cron är ett sätt att regelbundet köra olika saker på unixsystem.

en: {cron:cron:cron_result_title}
sv: Här är körningsresultatet av cronjobbet:

en: {cron:cron:cron_header}
sv: Resultat sida för cron

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
sv: Cron är ett sätt att regelbundet köra olika saker på unixsystem.

en: Run cron:
sv: Kör cron:

en: Cron ran at
sv: Cron körde

en: Cron report
sv: Cronrapport

en: Here is a suggestion for a crontab file:
sv: Här ett förslag gällande crontabfil:

en: Click here to run the cron jobs:
sv: Klicka här för att köra cronjobb:

en: Here are the result for the cron job execution:
sv: Här är körningsresultatet av cronjobbet:

en: Cron result page
sv: Resultat sida för cron
