SimpleSAMLphp 1.15 - en to da translation catalogue (23 entries)

en: {discopower:tabs:ukacessfederation}
da: Storbritanniens adgangsføderation

en: {discopower:tabs:switzerland}
da: Schweiz

en: {discopower:tabs:greece}
da: Grækenland

en: {discopower:tabs:southafrica}
da: Sydafrika

en: {discopower:tabs:kalmar}
da: Kalmar

en: {discopower:tabs:denmark}
da: Danmark

en: {discopower:tabs:sweden}
da: Sverige

en: {discopower:tabs:edugain}
da: Europa (eduGAIN)

en: {discopower:tabs:iceland}
da: Island

en: {discopower:tabs:finland}
da: Finland

en: {discopower:tabs:incommon}
da: InCommon

en: {discopower:tabs:norway}
da: Norge

en: {discopower:tabs:misc}
da: Forskellige

en: Sweden
da: Sverige

en: Denmark
da: Danmark

en: Iceland
da: Island

en: UK Access Federation
da: Storbritanniens adgangsføderation

en: Switzerland
da: Schweiz

en: Norway
da: Norge

en: Greece
da: Grækenland

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Miscellaneous
da: Forskellige

en: Europe (eduGAIN)
da: Europa (eduGAIN)
