SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (24 entries)

en: {discopower:tabs:ukacessfederation}
el: Ομοσπονδία UK Access

en: {discopower:tabs:switzerland}
el: Ελβετία

en: {discopower:tabs:greece}
el: Ελλάδα

en: {discopower:tabs:southafrica}
el: Νότια Αφρική

en: {discopower:tabs:kalmar}
el: Kalmar

en: {discopower:tabs:denmark}
el: Δανία

en: {discopower:tabs:sweden}
el: Σουηδία

en: {discopower:tabs:edugain}
el: Ευρώπη (eduGAIN)

en: {discopower:tabs:iceland}
el: Ισλανδία

en: {discopower:tabs:finland}
el: Φινλανδία

en: {discopower:tabs:incommon}
el: InCommon

en: {discopower:tabs:norway}
el: Νορβηγία

en: {discopower:tabs:misc}
el: Άλλοι φορείς

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Denmark
el: Δανία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: UK Access Federation
el: Ομοσπονδία UK Access

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Greece
el: Ελλάδα

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Miscellaneous
el: Άλλοι φορείς

en: Finland
el: Φινλανδία

en: Europe (eduGAIN)
el: Ευρώπη (eduGAIN)
