SimpleSAMLphp 1.15 - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: {discopower:tabs:switzerland}
gl: Suiza

en: {discopower:tabs:greece}
gl: Grecia

en: {discopower:tabs:southafrica}
gl: Suráfrica

en: {discopower:tabs:denmark}
gl: Dinamarca

en: {discopower:tabs:sweden}
gl: Suecia

en: {discopower:tabs:edugain}
gl: Europa (eduGAIN)

en: {discopower:tabs:iceland}
gl: Islandia

en: {discopower:tabs:finland}
gl: Finlandia

en: {discopower:tabs:norway}
gl: Noruega

en: {discopower:tabs:misc}
gl: Miscelanea

en: Sweden
gl: Suecia

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Iceland
gl: Islandia

en: Switzerland
gl: Suiza

en: Norway
gl: Noruega

en: Greece
gl: Grecia

en: South Africa
gl: Suráfrica

en: Miscellaneous
gl: Miscelanea

en: Finland
gl: Finlandia

en: Europe (eduGAIN)
gl: Europa (eduGAIN)
