SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: {discopower:tabs:ukacessfederation}
nl: UK Access Federation

en: {discopower:tabs:switzerland}
nl: Zwitserland

en: {discopower:tabs:greece}
nl: Griekenland

en: {discopower:tabs:southafrica}
nl: Zuid-Afrika

en: {discopower:tabs:kalmar}
nl: Kalmar

en: {discopower:tabs:netherlands}
nl: Nederland

en: {discopower:tabs:denmark}
nl: Denemarken

en: {discopower:tabs:sweden}
nl: Zweden

en: {discopower:tabs:edugain}
nl: Europa (eduGAIN)

en: {discopower:tabs:iceland}
nl: IJsland

en: {discopower:tabs:finland}
nl: Finland

en: {discopower:tabs:incommon}
nl: InCommon

en: {discopower:tabs:norway}
nl: Noorwegen

en: {discopower:tabs:misc}
nl: Overige

en: {discopower:tabs:incremental_search}
nl: Zoeken

en: Sweden
nl: Zweden

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Iceland
nl: IJsland

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Greece
nl: Griekenland

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Europe (eduGAIN)
nl: Europa (eduGAIN)
