SimpleSAMLphp 1.15 - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: {discopower:tabs:switzerland}
ru: Швейцария

en: {discopower:tabs:greece}
ru: Греция

en: {discopower:tabs:kalmar}
ru: Кальмар

en: {discopower:tabs:denmark}
ru: Дания

en: {discopower:tabs:sweden}
ru: Швеция

en: {discopower:tabs:southafrica}
ru: Южная Африка

en: {discopower:tabs:edugain}
ru: Европа (eduGAIN)

en: {discopower:tabs:iceland}
ru: Исландия

en: {discopower:tabs:finland}
ru: Финляндия

en: {discopower:tabs:norway}
ru: Норвегия

en: {discopower:tabs:misc}
ru: Разное

en: Sweden
ru: Швеция

en: South Africa
ru: Южная Африка

en: Denmark
ru: Дания

en: Iceland
ru: Исландия

en: Kalmar
ru: Кальмар

en: Switzerland
ru: Швейцария

en: Norway
ru: Норвегия

en: Greece
ru: Греция

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Finland
ru: Финляндия

en: Europe (eduGAIN)
ru: Европа (eduGAIN)
