SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (20 entries)

en: {expirycheck:expwarning:access_denied}
af: Jy het nie toegang na die diens nie

en: {expirycheck:expwarning:warning_today}
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% verval vandag!

en: {expirycheck:expwarning:warning}
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% sal verval in %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:day}
af: dag

en: {expirycheck:expwarning:days}
af: dae

en: {expirycheck:expwarning:no_access_to}
af: Jou rekening %NETID% het verval, toegang verbode!

en: {expirycheck:expwarning:contact_home}
af: Toegang tot dienste word beheer deur jou tuis organisasie. Kontak asseblief jou plaaslike IT ondersteuning vir navrae.

en: {expirycheck:expwarning:expiry_date_text}
af: Verval datum:

en: {expirycheck:expwarning:warning_header}
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% sal verval in %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:btn_continue}
af: Ek is bewus hiervan, gaan voort...

en: {expirycheck:expwarning:warning_header_today}
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% verval vandag!

en: Expiration date:
af: Verval datum:

en: Warning, your account %NETID% will expire in %DAYSLEFT% %DAYS%!
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% sal verval in %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: Your account %NETID% has expired, access denied!
af: Jou rekening %NETID% het verval, toegang verbode!

en: Warning, your account %NETID% will expire today!
af: Waarskuwing, jou rekening %NETID% verval vandag!

en: I am aware of this, continue...
af: Ek is bewus hiervan, gaan voort...

en: days
af: dae

en: day
af: dag

en: Access to services is controlled by your home organization. Please contact your local IT support for questions.
af: Toegang tot dienste word beheer deur jou tuis organisasie. Kontak asseblief jou plaaslike IT ondersteuning vir navrae.

en: You do not have access to this service
af: Jy het nie toegang na die diens nie
