SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (20 entries)

en: {expirycheck:expwarning:access_denied}
el: Δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή την υπηρεσία

en: {expirycheck:expwarning:warning_today}
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% λήγει σήμερα!

en: {expirycheck:expwarning:warning}
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% θα λήξει σε %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:day}
el: ημέρα

en: {expirycheck:expwarning:days}
el: ημέρες

en: {expirycheck:expwarning:no_access_to}
el: Ο λογαριασμός %NETID% u03adχει λήξει - δεν επιτρέπεται η πρόσβαση!

en: {expirycheck:expwarning:contact_home}
el: Η πρόσβαση στις υπηρεσίες ελέγχεται από τον Οικείο Φορέα. Για περαιτέρω ερωτήσεις, παρακαλούμε απευθυνθείτε στο τοπικό Γραφείο Αρωγής Χρηστών.

en: {expirycheck:expwarning:expiry_date_text}
el: Ημερομηνία λήξης ισχύος:

en: {expirycheck:expwarning:warning_header}
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% θα λήξει σε %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:btn_continue}
el: Είμαι ενήμερος - συνέχεια

en: {expirycheck:expwarning:warning_header_today}
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% λήγει σήμερα!

en: Expiration date:
el: Ημερομηνία λήξης ισχύος:

en: Warning, your account %NETID% will expire in %DAYSLEFT% %DAYS%!
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% θα λήξει σε %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: Your account %NETID% has expired, access denied!
el: Ο λογαριασμός %NETID% u03adχει λήξει - δεν επιτρέπεται η πρόσβαση!

en: Warning, your account %NETID% will expire today!
el: Προειδοποίηση: Ο λογαριασμός %NETID% λήγει σήμερα!

en: I am aware of this, continue...
el: Είμαι ενήμερος - συνέχεια

en: days
el: ημέρες

en: day
el: ημέρα

en: Access to services is controlled by your home organization. Please contact your local IT support for questions.
el: Η πρόσβαση στις υπηρεσίες ελέγχεται από τον Οικείο Φορέα. Για περαιτέρω ερωτήσεις, παρακαλούμε απευθυνθείτε στο τοπικό Γραφείο Αρωγής Χρηστών.

en: You do not have access to this service
el: Δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή την υπηρεσία
