SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: {expirycheck:expwarning:access_denied}
eu: Ez duzu zerbitzu honetarako baimenik.

en: {expirycheck:expwarning:warning_today}
eu: Adi, zure %NETID% kontua gaur iraungiko da!

en: {expirycheck:expwarning:warning}
eu: Adi, zure %NETID% kontua %DAYSLEFT% %DAYS%-etan iraungiko da!

en: {expirycheck:expwarning:day}
eu: egun

en: {expirycheck:expwarning:days}
eu: egun

en: {expirycheck:expwarning:no_access_to}
eu: Zure %NETID% kontua iraungi da, ez duzu baimenik!

en: {expirycheck:expwarning:contact_home}
eu: Zerbitzura sartzea zure jatorrizko erakundeak kontrolatzen du. Mesedez, jarri zure erabiltzaile zentzuarekin kontaktuan.

en: {expirycheck:expwarning:expiry_date_text}
eu: Iraungitze data:

en: {expirycheck:expwarning:warning_header}
eu: Adi, zure %NETID% kontua %DAYSLEFT% %DAYS%-etan iraungiko da!

en: {expirycheck:expwarning:btn_continue}
eu: Badakit, jarraitu...

en: {expirycheck:expwarning:warning_header_today}
eu: Adi, zure %NETID% kontua gaur iraungiko da!

en: Expiration date:
eu: Iraungitze data:

en: Warning, your account %NETID% will expire in %DAYSLEFT% %DAYS%!
eu: Adi, zure %NETID% kontua %DAYSLEFT% %DAYS%-etan iraungiko da!

en: Your account %NETID% has expired, access denied!
eu: Zure %NETID% kontua iraungi da, ez duzu baimenik!

en: Warning, your account %NETID% will expire today!
eu: Adi, zure %NETID% kontua gaur iraungiko da!

en: I am aware of this, continue...
eu: Badakit, jarraitu...

en: days
eu: egun

en: day
eu: egun

en: Access to services is controlled by your home organization. Please contact your local IT support for questions.
eu: Zerbitzura sartzea zure jatorrizko erakundeak kontrolatzen du. Mesedez, jarri zure erabiltzaile zentzuarekin kontaktuan.

en: You do not have access to this service
eu: Ez duzu zerbitzu honetarako baimenik.
