SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: {expirycheck:expwarning:access_denied}
nl: U heeft geen toegang tot deze dienst

en: {expirycheck:expwarning:warning_today}
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt vandaag!

en: {expirycheck:expwarning:warning}
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt over %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:day}
nl: dag

en: {expirycheck:expwarning:days}
nl: dagen

en: {expirycheck:expwarning:no_access_to}
nl: Uw account %NETID% is verlopen, toegang geweigerd!

en: {expirycheck:expwarning:contact_home}
nl: Toegang tot diensten wordt verleend door uw thuisinstelling. Neemt u bij vragen contact op met uw lokale helpdesk.

en: {expirycheck:expwarning:expiry_date_text}
nl: Verloopdatum:

en: {expirycheck:expwarning:warning_header}
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt over %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:btn_continue}
nl: OK, ik heb het gezien...

en: {expirycheck:expwarning:warning_header_today}
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt vandaag!

en: Expiration date:
nl: Verloopdatum:

en: Warning, your account %NETID% will expire in %DAYSLEFT% %DAYS%!
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt over %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: Your account %NETID% has expired, access denied!
nl: Uw account %NETID% is verlopen, toegang geweigerd!

en: Warning, your account %NETID% will expire today!
nl: Waarschuwing, uw account %NETID% verloopt vandaag!

en: I am aware of this, continue...
nl: OK, ik heb het gezien...

en: days
nl: dagen

en: day
nl: dag

en: Access to services is controlled by your home organization. Please contact your local IT support for questions.
nl: Toegang tot diensten wordt verleend door uw thuisinstelling. Neemt u bij vragen contact op met uw lokale helpdesk.

en: You do not have access to this service
nl: U heeft geen toegang tot deze dienst
