SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: {expirycheck:expwarning:access_denied}
sl: Dostop do storitve zavrnjen.

en: {expirycheck:expwarning:warning_today}
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% poteče danes!

en: {expirycheck:expwarning:warning}
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% bo poteklo čez %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:day}
sl: dan

en: {expirycheck:expwarning:days}
sl: dni

en: {expirycheck:expwarning:no_access_to}
sl: Dostop zavrnjen, ker je vaše uporabniško (NetID) %NETID% ime poteklo!

en: {expirycheck:expwarning:contact_home}
sl: Možnost dostopa do storitve ureja vaša domača organizacija. Obrnite se na njihov oddelek za pomoč uporabnikom.

en: {expirycheck:expwarning:expiry_date_text}
sl: Datum poteka:

en: {expirycheck:expwarning:warning_header}
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% bo poteklo čez %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: {expirycheck:expwarning:btn_continue}
sl: Zavedam se tega, nadaljuj...

en: {expirycheck:expwarning:warning_header_today}
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% poteče danes!

en: Expiration date:
sl: Datum poteka:

en: Warning, your account %NETID% will expire in %DAYSLEFT% %DAYS%!
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% bo poteklo čez %DAYSLEFT% %DAYS%!

en: Your account %NETID% has expired, access denied!
sl: Dostop zavrnjen, ker je vaše uporabniško (NetID) %NETID% ime poteklo!

en: Warning, your account %NETID% will expire today!
sl: Pozor! Vaše uporabniško ime (NetID) %NETID% poteče danes!

en: I am aware of this, continue...
sl: Zavedam se tega, nadaljuj...

en: days
sl: dni

en: day
sl: dan

en: Access to services is controlled by your home organization. Please contact your local IT support for questions.
sl: Možnost dostopa do storitve ureja vaša domača organizacija. Obrnite se na njihov oddelek za pomoč uporabnikom.

en: You do not have access to this service
sl: Dostop do storitve zavrnjen.
