SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
cs: Celkem konexí

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
cs: Verze

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
cs: Celkový počet GET příkazů (úspěšných)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
cs: Aktuální množství položek

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
cs: Uptime

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
cs: Celkové dostupné úložiště

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
cs: Aktuálně otevřené konexe

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
cs: CPU sekundy (system)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
cs: CPU sekundy (uživatel)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
cs: ID procesu

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
cs: Celkový počet GET příkazů

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
cs: Příchozích bajtů na server

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
cs: Aktuální čas

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
cs: Celkový počet GET příkazů (neúspěšných)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
cs: Bajtů zapsaných serverem

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
cs: Struktury konexí

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
cs: Celkový počet SET příkazů

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
cs: Celkový součet položek

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
cs: Využíváno celkem bajtů

en: Current time
cs: Aktuální čas

en: Total items ever
cs: Celkový součet položek

en: Bytes written by the server
cs: Bajtů zapsaných serverem

en: Current open connections
cs: Aktuálně otevřené konexe

en: Total storage avail
cs: Celkové dostupné úložiště

en: Version
cs: Verze

en: Total GET commands (failed)
cs: Celkový počet GET příkazů (neúspěšných)

en: Total SET commands
cs: Celkový počet SET příkazů

en: Connection structures
cs: Struktury konexí

en: Total GET commands (success)
cs: Celkový počet GET příkazů (úspěšných)

en: Total bytes in use currently
cs: Využíváno celkem bajtů

en: Total GET commands
cs: Celkový počet GET příkazů

en: Bytes in to the server
cs: Příchozích bajtů na server

en: Process ID
cs: ID procesu

en: Currently number of items
cs: Aktuální množství položek

en: CPU Seconds (User)
cs: CPU sekundy (uživatel)

en: CPU Seconds (System)
cs: CPU sekundy (system)

en: Total connections
cs: Celkem konexí
