SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
el: Σύνολο συνδέσεων

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
el: Έκδοση

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
el: Σύνολο εντολών GET (επιτυχία)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
el: Τρέχων αριθμός αντικειμένων

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
el: Χρόνος λειτουργίας (uptime)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
el: Διαθέσιμος χώρος αποθήκευσης

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
el: Ανοικτές συνδέσεις

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
el: Χρόνος CPU (Συστήματος)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
el: Χρόνος CPU (Χρήστη)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
el: Αναγνωριστικό διεργασίας (PID)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
el: Σύνολο εντολών GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
el: Bytes που αναγνώστηκαν

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
el: Τρέχουσα ώρα

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
el: Σύνολο εντολών GET (αποτυχία)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
el: Bytes που εγγράφηκαν

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
el: Δομές σύνδεσης

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
el: Σύνολο εντολών SET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
el: Συνολικός αριθμός αντικειμένων

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
el: Bytes σε χρήση

en: Current time
el: Τρέχουσα ώρα

en: Total items ever
el: Συνολικός αριθμός αντικειμένων

en: Bytes written by the server
el: Bytes που εγγράφηκαν

en: Uptime
el: Χρόνος λειτουργίας (uptime)

en: Current open connections
el: Ανοικτές συνδέσεις

en: Total storage avail
el: Διαθέσιμος χώρος αποθήκευσης

en: Version
el: Έκδοση

en: Total GET commands (failed)
el: Σύνολο εντολών GET (αποτυχία)

en: Total SET commands
el: Σύνολο εντολών SET

en: Connection structures
el: Δομές σύνδεσης

en: Total GET commands (success)
el: Σύνολο εντολών GET (επιτυχία)

en: Total bytes in use currently
el: Bytes σε χρήση

en: Total GET commands
el: Σύνολο εντολών GET

en: Bytes in to the server
el: Bytes που αναγνώστηκαν

en: Process ID
el: Αναγνωριστικό διεργασίας (PID)

en: Currently number of items
el: Τρέχων αριθμός αντικειμένων

en: CPU Seconds (User)
el: Χρόνος CPU (Χρήστη)

en: CPU Seconds (System)
el: Χρόνος CPU (Συστήματος)

en: Total connections
el: Σύνολο συνδέσεων
