SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (37 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
et: Ühendusi kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
et: Versioon

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
et: Õnnestunud GET-käske kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
et: Elementide arv praegu

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
et: Uptime

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
et: Saadaval ketast kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
et: Hetkel avatud ühendusi

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
et: CPU sekundid (süsteem)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
et: CPU sekundid (kasutaja)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
et: Protsessi ID

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
et: GET-käske kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
et: Baite serverisse

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
et: Aeg praegu

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
et: Ebaõnnestunud GET-käske kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
et: Serveri poolt kirjutatud baite

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
et: Ühenduste struktuurid

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
et: SET-käske kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
et: Elementide arv kokku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
et: Kokku baite praegu kasutusel

en: Current time
et: Aeg praegu

en: Total items ever
et: Elementide arv kokku

en: Bytes written by the server
et: Serveri poolt kirjutatud baite

en: Current open connections
et: Hetkel avatud ühendusi

en: Total storage avail
et: Saadaval ketast kokku

en: Version
et: Versioon

en: Total GET commands (failed)
et: Ebaõnnestunud GET-käske kokku

en: Total SET commands
et: SET-käske kokku

en: Connection structures
et: Ühenduste struktuurid

en: Total GET commands (success)
et: Õnnestunud GET-käske kokku

en: Total bytes in use currently
et: Kokku baite praegu kasutusel

en: Total GET commands
et: GET-käske kokku

en: Bytes in to the server
et: Baite serverisse

en: Process ID
et: Protsessi ID

en: Currently number of items
et: Elementide arv praegu

en: CPU Seconds (User)
et: CPU sekundid (kasutaja)

en: CPU Seconds (System)
et: CPU sekundid (süsteem)

en: Total connections
et: Ühendusi kokku
