SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
eu: Konexioak guztira

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
eu: Bertsioa

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
eu: GET komandoak guztira (arrakastatsuak)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
eu: Uneko elementu kopurua

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
eu: Jardun-denbora

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
eu: Ustiatutako biltegiraketa guztira

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
eu: Egun irekita dauden konexioak

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
eu: PUZ segunduak (Sistema)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
eu: PUZ segunduak (Erabiltzailea)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
eu: Id prozesua

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
eu: GET komandoak guztira

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
eu: Byte-ak zerbitzarian

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
eu: Uneko ordua

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
eu: GET komandoak guztira (huts egiteak)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
eu: Byte-ak zerbitzariak idatzita

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
eu: Konexio egiturak

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
eu: SET komandoak guztira

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
eu: Elementuen guztizko kopurua

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
eu: Une honetan erabiltzen ari diren byten guztizko kopurua

en: Current time
eu: Uneko ordua

en: Total items ever
eu: Elementuen guztizko kopurua

en: Bytes written by the server
eu: Byte-ak zerbitzariak idatzita

en: Uptime
eu: Jardun-denbora

en: Current open connections
eu: Egun irekita dauden konexioak

en: Total storage avail
eu: Ustiatutako biltegiraketa guztira

en: Version
eu: Bertsioa

en: Total GET commands (failed)
eu: GET komandoak guztira (huts egiteak)

en: Total SET commands
eu: SET komandoak guztira

en: Connection structures
eu: Konexio egiturak

en: Total GET commands (success)
eu: GET komandoak guztira (arrakastatsuak)

en: Total bytes in use currently
eu: Une honetan erabiltzen ari diren byten guztizko kopurua

en: Total GET commands
eu: GET komandoak guztira

en: Bytes in to the server
eu: Byte-ak zerbitzarian

en: Process ID
eu: Id prozesua

en: Currently number of items
eu: Uneko elementu kopurua

en: CPU Seconds (User)
eu: PUZ segunduak (Erabiltzailea)

en: CPU Seconds (System)
eu: PUZ segunduak (Sistema)

en: Total connections
eu: Konexioak guztira
