SimpleSAMLphp 1.15 - en to he translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
he: סך-כל החיבורים

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
he: גירסה

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
he: סה"כ פקודות GET מוצלחות

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
he: מספר הפריטים הנוכחי

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
he: זמן למעלה

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
he: סך הכל אחסון זמין

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
he: חיבורים שעכשיו פתוחים

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
he: שניות מעבד (מערכת)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
he: שניות מעבד (משתמש)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
he: מזהה תהליך

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
he: סה"כ פקודות GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
he: בטים שניכנסו לשרת

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
he: זמן נוכחי

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
he: סה"כ פקודות GET שנכשלו

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
he: בטים שנכתבו ע"י השרת

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
he: מבני חיבורים

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
he: סה"כ פקודות SET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
he: מספר כל הפריטים

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
he: סך כל הבטים שכרגע בשימוש

en: Current time
he: זמן נוכחי

en: Total items ever
he: מספר כל הפריטים

en: Bytes written by the server
he: בטים שנכתבו ע"י השרת

en: Uptime
he: זמן למעלה

en: Current open connections
he: חיבורים שעכשיו פתוחים

en: Total storage avail
he: סך הכל אחסון זמין

en: Version
he: גירסה

en: Total GET commands (failed)
he: סה"כ פקודות GET שנכשלו

en: Total SET commands
he: סה"כ פקודות SET

en: Connection structures
he: מבני חיבורים

en: Total GET commands (success)
he: סה"כ פקודות GET מוצלחות

en: Total bytes in use currently
he: סך כל הבטים שכרגע בשימוש

en: Total GET commands
he: סה"כ פקודות GET

en: Bytes in to the server
he: בטים שניכנסו לשרת

en: Process ID
he: מזהה תהליך

en: Currently number of items
he: מספר הפריטים הנוכחי

en: CPU Seconds (User)
he: שניות מעבד (משתמש)

en: CPU Seconds (System)
he: שניות מעבד (מערכת)

en: Total connections
he: סך-כל החיבורים
