SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
hr: Ukupno konekcija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
hr: Verzija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
hr: Ukupno GET naredbi (uspješno izvršenih)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
hr: Trenutni broj elemenata

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
hr: Ukupno vrijeme rada

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
hr: Ukupno raspoloživo memorijskog prostora

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
hr: Trenutno otvorene konekcije

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
hr: CPU sekundi (sustav)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
hr: CPU sekundi (korisnik)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
hr: Identifikator procesa

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
hr: Ukupno GET naredbi

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
hr: Bajtova poslanih poslužitelju

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
hr: Trenutno vrijeme

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
hr: Ukupno GET naredbi (neuspješnih)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
hr: Bajtova zapisanih od strane poslužitelja

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
hr: Struktura konekcija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
hr: Ukupno SET naredbi

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
hr: Ukupno elemenata od početka

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
hr: Trenutno ukupno korišteno bajtova

en: Current time
hr: Trenutno vrijeme

en: Total items ever
hr: Ukupno elemenata od početka

en: Bytes written by the server
hr: Bajtova zapisanih od strane poslužitelja

en: Uptime
hr: Ukupno vrijeme rada

en: Current open connections
hr: Trenutno otvorene konekcije

en: Total storage avail
hr: Ukupno raspoloživo memorijskog prostora

en: Version
hr: Verzija

en: Total GET commands (failed)
hr: Ukupno GET naredbi (neuspješnih)

en: Total SET commands
hr: Ukupno SET naredbi

en: Connection structures
hr: Struktura konekcija

en: Total GET commands (success)
hr: Ukupno GET naredbi (uspješno izvršenih)

en: Total bytes in use currently
hr: Trenutno ukupno korišteno bajtova

en: Total GET commands
hr: Ukupno GET naredbi

en: Bytes in to the server
hr: Bajtova poslanih poslužitelju

en: Process ID
hr: Identifikator procesa

en: Currently number of items
hr: Trenutni broj elemenata

en: CPU Seconds (User)
hr: CPU sekundi (korisnik)

en: CPU Seconds (System)
hr: CPU sekundi (sustav)

en: Total connections
hr: Ukupno konekcija
