SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
lt: Viso sujungimų

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
lt: Versija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
lt: Viso GET užklausų (sėkmingų)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
lt: Šiuo metu elementų skaičius

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
lt: Veikimo laikas

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
lt: Viso atminties

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
lt: Šiuo metu atidarytų sujungimų

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
lt: CPU sekundės (sistema)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
lt: CPU sekundės (vartotojas)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
lt: Proceso ID

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
lt: Viso GET užklausų

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
lt: Nuskaityta baitų į serverį

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
lt: Laikas

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
lt: Viso GET užklausų (nesėkmingų)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
lt: Įrašyta baitų į serverį

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
lt: Sujungimų struktūra

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
lt: Viso SET užklausų

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
lt: Viso elementų

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
lt: Viso šiuo metu naudojama baitų

en: Current time
lt: Laikas

en: Total items ever
lt: Viso elementų

en: Bytes written by the server
lt: Įrašyta baitų į serverį

en: Uptime
lt: Veikimo laikas

en: Current open connections
lt: Šiuo metu atidarytų sujungimų

en: Total storage avail
lt: Viso atminties

en: Version
lt: Versija

en: Total GET commands (failed)
lt: Viso GET užklausų (nesėkmingų)

en: Total SET commands
lt: Viso SET užklausų

en: Connection structures
lt: Sujungimų struktūra

en: Total GET commands (success)
lt: Viso GET užklausų (sėkmingų)

en: Total bytes in use currently
lt: Viso šiuo metu naudojama baitų

en: Total GET commands
lt: Viso GET užklausų

en: Bytes in to the server
lt: Nuskaityta baitų į serverį

en: Process ID
lt: Proceso ID

en: Currently number of items
lt: Šiuo metu elementų skaičius

en: CPU Seconds (User)
lt: CPU sekundės (vartotojas)

en: CPU Seconds (System)
lt: CPU sekundės (sistema)

en: Total connections
lt: Viso sujungimų
