SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (40 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
nb_NO: Totalt antall forbindelser

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
nb_NO: Versjon

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer (OK)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
nb_NO: Nåværende antall elementer

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
nb_NO: Oppetid

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
nb_NO: Total lagring tilgjengelig

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
nb_NO: Antall åpne forbindelser nå

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
nb_NO: CPU Sekunder (system)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
nb_NO: CPU Sekunder (bruker)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
nb_NO: Prosess ID

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
nb_NO: Antall bytes inn til tjeneren

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
nb_NO: Tid nå

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer (feilet)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
nb_NO: Antall bytes skrevet av tjeneren

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
nb_NO: Tilkoblings-strukturer

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
nb_NO: Totalt antall SET kommandoer

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
nb_NO: Antall elementer for alltid

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
nb_NO: Totalt antall bytes i bruk nå

en: Current time
nb_NO: Tid nå

en: Total items ever
nb_NO: Antall elementer for alltid

en: Bytes written by the server
nb_NO: Antall bytes skrevet av tjeneren

en: Uptime
nb_NO: Oppetid

en: Current open connections
nb_NO: Antall åpne forbindelser nå

en: Total storage avail
nb_NO: Total lagring tilgjengelig

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Total GET commands (failed)
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer (feilet)

en: Total SET commands
nb_NO: Totalt antall SET kommandoer

en: Connection structures
nb_NO: Tilkoblings-strukturer

en: Total GET commands (success)
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer (OK)

en: Total bytes in use currently
nb_NO: Totalt antall bytes i bruk nå

en: Total GET commands
nb_NO: Totalt antall GET kommandoer

en: Bytes in to the server
nb_NO: Antall bytes inn til tjeneren

en: Process ID
nb_NO: Prosess ID

en: Currently number of items
nb_NO: Nåværende antall elementer

en: CPU Seconds (User)
nb_NO: CPU Sekunder (bruker)

en: CPU Seconds (System)
nb_NO: CPU Sekunder (system)

en: Total connections
nb_NO: Totalt antall forbindelser

en: {memcacheMonitor:memcachestat:link_memcacheMonitor}
nb_NO: Memcache statistikker

en: Memcache statistics
nb_NO: Memcache statistikker
