SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
nl: Totaal connecties

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
nl: Versie

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
nl: Aantal GET-commando's (succes)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
nl: Huidig aantal items

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
nl: Uptime

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
nl: Totaal opslag vrij

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
nl: Aantal open connecties

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
nl: CPU-Seconden (Systeem)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
nl: CPU-Seconden (Gebruiker)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
nl: Proces-ID

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
nl: Aantal GET-commando's

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
nl: Bytes richting de server

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
nl: Huidige tijd

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
nl: Aantal GET-commando's (mislukt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
nl: Bytes geschreven door server

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
nl: Connectiestructuren

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
nl: Aantal SET-commando's

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
nl: Totaal aantal items ooit

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
nl: Aantal bytes nu in gebruik

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Total items ever
nl: Totaal aantal items ooit

en: Bytes written by the server
nl: Bytes geschreven door server

en: Current open connections
nl: Aantal open connecties

en: Total storage avail
nl: Totaal opslag vrij

en: Version
nl: Versie

en: Total GET commands (failed)
nl: Aantal GET-commando's (mislukt)

en: Total SET commands
nl: Aantal SET-commando's

en: Connection structures
nl: Connectiestructuren

en: Total GET commands (success)
nl: Aantal GET-commando's (succes)

en: Total bytes in use currently
nl: Aantal bytes nu in gebruik

en: Total GET commands
nl: Aantal GET-commando's

en: Bytes in to the server
nl: Bytes richting de server

en: Process ID
nl: Proces-ID

en: Currently number of items
nl: Huidig aantal items

en: CPU Seconds (User)
nl: CPU-Seconden (Gebruiker)

en: CPU Seconds (System)
nl: CPU-Seconden (Systeem)

en: Total connections
nl: Totaal connecties
