SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
nn: Opne tilkoplingar (totalt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
nn: Versjon

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
nn: Talet på GET-kommandoar (suksess)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
nn: Tal på element no

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
nn: Oppetid

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
nn: Totalt lager tilgjengeleg

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
nn: Opne tilkoplingar no

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
nn: CPU-sekund (system)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
nn: CPU-sekund (brukar)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
nn: Prosess-ID

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
nn: Talet på GET-kommandoar (totalt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
nn: Bytes inn til tenaren

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
nn: Tid no

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
nn: Talet på GET-kommandoar (feil)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
nn: Bytes skrivne på tenaren

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
nn: Tilkoplingsstrukturar

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
nn: Talet på SET-kommandoar (totalt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
nn: Tal på element (totalt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
nn: Bytes (totalt) i bruk no

en: Current time
nn: Tid no

en: Total items ever
nn: Tal på element (totalt)

en: Bytes written by the server
nn: Bytes skrivne på tenaren

en: Uptime
nn: Oppetid

en: Current open connections
nn: Opne tilkoplingar no

en: Total storage avail
nn: Totalt lager tilgjengeleg

en: Version
nn: Versjon

en: Total GET commands (failed)
nn: Talet på GET-kommandoar (feil)

en: Total SET commands
nn: Talet på SET-kommandoar (totalt)

en: Connection structures
nn: Tilkoplingsstrukturar

en: Total GET commands (success)
nn: Talet på GET-kommandoar (suksess)

en: Total bytes in use currently
nn: Bytes (totalt) i bruk no

en: Total GET commands
nn: Talet på GET-kommandoar (totalt)

en: Bytes in to the server
nn: Bytes inn til tenaren

en: Process ID
nn: Prosess-ID

en: Currently number of items
nn: Tal på element no

en: CPU Seconds (User)
nn: CPU-sekund (brukar)

en: CPU Seconds (System)
nn: CPU-sekund (system)

en: Total connections
nn: Opne tilkoplingar (totalt)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:link_memcacheMonitor}
nn: Memcache statistikkar

en: Memcache statistics
nn: Memcache statistikkar
