SimpleSAMLphp 1.15 - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
ro: Număr total de conexiuni

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
ro: Versiune

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
ro: Număr total de comenzi GET (efectuate cu succes)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
ro: Numărul curent de elemente

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
ro: Timp de funcționare

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
ro: Spațiu de stocare disponibil

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
ro: Conexiuni deschise acum

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
ro: Secunde CPU (sistem)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
ro: Secunde CPU (utilizator)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
ro: ID proces

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
ro: Număr total de comenzi GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
ro: Octeți înspre server

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
ro: Ora curentă

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
ro: Număr total de comenzi GET (eșuate)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
ro: Octeți scriși de server

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
ro: Structuri de conectare

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
ro: Număr total de comenzi SET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
ro: Număr total de elemente

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
ro: Număr de octeți utilizați acum

en: Current time
ro: Ora curentă

en: Total items ever
ro: Număr total de elemente

en: Bytes written by the server
ro: Octeți scriși de server

en: Uptime
ro: Timp de funcționare

en: Current open connections
ro: Conexiuni deschise acum

en: Total storage avail
ro: Spațiu de stocare disponibil

en: Version
ro: Versiune

en: Total GET commands (failed)
ro: Număr total de comenzi GET (eșuate)

en: Total SET commands
ro: Număr total de comenzi SET

en: Connection structures
ro: Structuri de conectare

en: Total GET commands (success)
ro: Număr total de comenzi GET (efectuate cu succes)

en: Total bytes in use currently
ro: Număr de octeți utilizați acum

en: Total GET commands
ro: Număr total de comenzi GET

en: Bytes in to the server
ro: Octeți înspre server

en: Process ID
ro: ID proces

en: Currently number of items
ro: Numărul curent de elemente

en: CPU Seconds (User)
ro: Secunde CPU (utilizator)

en: CPU Seconds (System)
ro: Secunde CPU (sistem)

en: Total connections
ro: Număr total de conexiuni
