SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
sl: Skupno število povezav

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
sl: Različica

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
sl: Skupno število uspešnih zahtevkov GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
sl: Trenutno število elementov

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
sl: Neprekinjeno delovanje

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
sl: Razpoložljiv prostor skupno:

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
sl: Trenutno odprtih povezav

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
sl: CPE sekunde (sistem)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
sl: CPE sekunde (uporabnik)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
sl: ID procesa

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
sl: Skupno število zahtevkov GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
sl: Prenešenih bajtov v smeri strežnika

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
sl: Točen čas

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
sl: Skupno število neuspešnih zahtevkov GET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
sl: Bajtov zapisanih na strežniku

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
sl: Struktura povezav

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
sl: Skupno število zahtevkov SET

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
sl: Vseh elementov skupaj

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
sl: Skupno v uporabi bajtov

en: Current time
sl: Točen čas

en: Total items ever
sl: Vseh elementov skupaj

en: Bytes written by the server
sl: Bajtov zapisanih na strežniku

en: Uptime
sl: Neprekinjeno delovanje

en: Current open connections
sl: Trenutno odprtih povezav

en: Total storage avail
sl: Razpoložljiv prostor skupno:

en: Version
sl: Različica

en: Total GET commands (failed)
sl: Skupno število neuspešnih zahtevkov GET

en: Total SET commands
sl: Skupno število zahtevkov SET

en: Connection structures
sl: Struktura povezav

en: Total GET commands (success)
sl: Skupno število uspešnih zahtevkov GET

en: Total bytes in use currently
sl: Skupno v uporabi bajtov

en: Total GET commands
sl: Skupno število zahtevkov GET

en: Bytes in to the server
sl: Prenešenih bajtov v smeri strežnika

en: Process ID
sl: ID procesa

en: Currently number of items
sl: Trenutno število elementov

en: CPU Seconds (User)
sl: CPE sekunde (uporabnik)

en: CPU Seconds (System)
sl: CPE sekunde (sistem)

en: Total connections
sl: Skupno število povezav
