SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_connections}
sr: Ukupno konekcija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:version}
sr: Verzija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_hits}
sr: Ukupno GET naredbi (uspešno izvršenih)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_items}
sr: Trenutni broj elemenata

en: {memcacheMonitor:memcachestat:uptime}
sr: Ukupno vreme rada

en: {memcacheMonitor:memcachestat:limit_maxbytes}
sr: Ukupno raspoloživo memorijskog prostora

en: {memcacheMonitor:memcachestat:curr_connections}
sr: Trenutno otvorene konekcije

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_system}
sr: CPU sekundi (sistem)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:rusage_user}
sr: CPU sekundi (korisnik)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:pid}
sr: Identifikator procesa

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_get}
sr: Ukupno GET naredbi

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_read}
sr: Bajtova poslanih serveru

en: {memcacheMonitor:memcachestat:time}
sr: Trenutno vreme

en: {memcacheMonitor:memcachestat:get_misses}
sr: Ukupno GET naredbi (neuspešnih)

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes_written}
sr: Bajtova zapisanih od strane servera

en: {memcacheMonitor:memcachestat:connection_structures}
sr: Struktura konekcija

en: {memcacheMonitor:memcachestat:cmd_set}
sr: Ukupno SET naredbi

en: {memcacheMonitor:memcachestat:total_items}
sr: Ukupno elemenata od početka

en: {memcacheMonitor:memcachestat:bytes}
sr: Trenutno ukupno bajtova u upotrebi

en: Current time
sr: Trenutno vreme

en: Total items ever
sr: Ukupno elemenata od početka

en: Bytes written by the server
sr: Bajtova zapisanih od strane servera

en: Uptime
sr: Ukupno vreme rada

en: Current open connections
sr: Trenutno otvorene konekcije

en: Total storage avail
sr: Ukupno raspoloživo memorijskog prostora

en: Version
sr: Verzija

en: Total GET commands (failed)
sr: Ukupno GET naredbi (neuspešnih)

en: Total SET commands
sr: Ukupno SET naredbi

en: Connection structures
sr: Struktura konekcija

en: Total GET commands (success)
sr: Ukupno GET naredbi (uspešno izvršenih)

en: Total bytes in use currently
sr: Trenutno ukupno bajtova u upotrebi

en: Total GET commands
sr: Ukupno GET naredbi

en: Bytes in to the server
sr: Bajtova poslanih serveru

en: Process ID
sr: Identifikator procesa

en: Currently number of items
sr: Trenutni broj elemenata

en: CPU Seconds (User)
sr: CPU sekundi (korisnik)

en: CPU Seconds (System)
sr: CPU sekundi (sistem)

en: Total connections
sr: Ukupno konekcija
