SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
af: <h3> Wat is outomatiese aanmelding </h3> <p> Outomatiese aanmelding stel jou in staat om aan te meld sonder om jou gebruikersnaam en wagwoord in te vul: <ul> <li> mits die rekenaar in die Kerberos domein is</li> <li> met behulp van 'n ondersteunde webblaaier (IE en 'n paar ander, afhangende van die installasie opsies) </li> <li> op 'n gesteunde bedryfstelsel (Windows, Mac) </li> </ul> </p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
af: Outomatiese aanmelding is afgeskakel vir die webblaaier

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
af: Outomatiese aanmelding geaktiveer vir die webblaaier

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
af: <p> Deur toegang te verkry tot die bladsy het jy outomatiese aanmelding vermoë afgeskakel vir die webblaaier.</p> <p> Om dit weer te aktiveer besoek <a href='%URL%'> hierdie bladsy </a>. </p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
af: <p> Deur toegang te verkry tot die bladsy het jy outomatiese aanmelding vermoë aangeskakel vir die webblaaier.</p> <p> Om dit weer te deaktiveer besoek <a href='%URL%'> hierdie bladsy </a>. </p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
af: <h3> Wat is outomatiese aanmelding </h3> <p> Outomatiese aanmelding stel jou in staat om aan te meld sonder om jou gebruikersnaam en wagwoord in te vul: <ul> <li> mits die rekenaar in die Kerberos domein is</li> <li> met behulp van 'n ondersteunde webblaaier (IE en 'n paar ander, afhangende van die installasie opsies) </li> <li> op 'n gesteunde bedryfstelsel (Windows, Mac) </li> </ul> </p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='URL'>this page</a>.</p>
af: <p> Deur toegang te verkry tot die bladsy het jy outomatiese aanmelding vermoë aangeskakel vir die webblaaier.</p> <p> Om dit weer te deaktiveer besoek <a href='URL'> hierdie bladsy </a>. </p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
af: Outomatiese aanmelding is afgeskakel vir die webblaaier

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
af: Outomatiese aanmelding geaktiveer vir die webblaaier

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='URL'>this page</a>.</p>
af: <p> Deur toegang te verkry tot die bladsy het jy outomatiese aanmelding vermoë afgeskakel vir die webblaaier.</p> <p> Om dit weer te aktiveer besoek <a href='URL'> hierdie bladsy </a>. </p>
