SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
cs: <h3>Co je automatické přihlášení</h3><p>Automatické přihlášení Vám umožní přihlásit se bez zadávání uživatelského jména a hesla: <ul><li>pokud je počítač v doméně Kerberos</li><li>a používá podporovaný prohlížeč (IE a některé jiné v závislosti na instalovaných vlastnostech)</li><li>na podporovaném operačním systému (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
cs: Možnost použití automatického přihlášení pro tento prohlížeč vypnuta

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
cs: Povolena možnost použití automatického přihlášení pro tento prohlížeč.

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
cs: <p>Přístupem na tuto stránku jste vypnuli možnost použít automatické přihlášení pro tento prohlížeč.</p><p>Pro její zapnutí, prosím, navštivte <a href='%URL%'>tuto stránku</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
cs: <p>Přístupem na tuto stránku jste zapnuli možnost použít automatické přihlášení pro tento prohlížeč.</p><p>Pro její vypnutí, prosím, navštivte <a href='%URL%'>tuto stránku</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
cs: <h3>Co je automatické přihlášení</h3><p>Automatické přihlášení Vám umožní přihlásit se bez zadávání uživatelského jména a hesla: <ul><li>pokud je počítač v doméně Kerberos</li><li>a používá podporovaný prohlížeč (IE a některé jiné v závislosti na instalovaných vlastnostech)</li><li>na podporovaném operačním systému (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='URL'>this page</a>.</p>
cs: <p>Přístupem na tuto stránku jste zapnuli možnost použít automatické přihlášení pro tento prohlížeč.</p><p>Pro její vypnutí, prosím, navštivte <a href='URL'>tuto stránku</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
cs: Možnost použití automatického přihlášení pro tento prohlížeč vypnuta

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
cs: Povolena možnost použití automatického přihlášení pro tento prohlížeč.

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
cs: <p>Přístupem na tuto stránku jste vypnuli možnost použít automatické přihlášení pro tento prohlížeč.</p><p>Pro její zapnutí, prosím, navštivte <a href='%URL%'>tuto stránku</a>.</p>
