SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
el: <h3>Τι είναι η αυτόματη σύνδεση</h3><p>Η αυτόματη σύνδεση σας επιτρέπει να συνδεθείτε χωρίς να ζητηθεί το όνομα χρήστη και ο κωδικός πρόσβασης, εάν:<ul><li>ο υπολογιστής έχει ενταχθεί σε τομέα (domain) Kerberos</li><li>χρησιμοποιείτε Internet Explorer ή κάποιο άλλο συμβατό πρόγραμμα περιήγησης ιστού</li><li>σε υποστηριζόμενο λειτουργικό σύστημα (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
el: Έχετε απενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
el: Έχετε ενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
el: <p>Με την πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα, έχετε απενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης.</p><p>Για να ενεργοποιήσετε και πάλι την εν λόγω δυνατότητα, παρακαλείστε να επισκεφθείτε <a href='URL'>αυτή τη σελίδα</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
el: <p>Με την πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα, έχετε ενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης.</p><p>Για να απενεργοποιήσετε την εν λόγω δυνατότητα, παρακαλείστε να επισκεφθείτε <a href='URL'>αυτή τη σελίδα</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
el: <h3>Τι είναι η αυτόματη σύνδεση</h3><p>Η αυτόματη σύνδεση σας επιτρέπει να συνδεθείτε χωρίς να ζητηθεί το όνομα χρήστη και ο κωδικός πρόσβασης, εάν:<ul><li>ο υπολογιστής έχει ενταχθεί σε τομέα (domain) Kerberos</li><li>χρησιμοποιείτε Internet Explorer ή κάποιο άλλο συμβατό πρόγραμμα περιήγησης ιστού</li><li>σε υποστηριζόμενο λειτουργικό σύστημα (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='URL'>this page</a>.</p>
el: <p>Με την πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα, έχετε ενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης.</p><p>Για να απενεργοποιήσετε την εν λόγω δυνατότητα, παρακαλείστε να επισκεφθείτε <a href='URL'>αυτή τη σελίδα</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
el: Έχετε απενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
el: Έχετε ενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='URL'>this page</a>.</p>
el: <p>Με την πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα, έχετε απενεργοποιήσει τη δυνατότητα αυτόματης σύνδεσης μέσω αυτού του προγράμματος περιήγησης.</p><p>Για να ενεργοποιήσετε και πάλι την εν λόγω δυνατότητα, παρακαλείστε να επισκεφθείτε <a href='URL'>αυτή τη σελίδα</a>.</p>
