SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
et: <h3>Mis on automaatne sisselogimine</h3>Automaatne sisselogimine võimaldab sul logida sisse ilma kasutajatunnust ja parooli sisestamata: <ul><li>kui arvuti on Kerberos domeenis</li><li>kasutad toetatud brauserit (IE ja mõned teised, sõltuvalt paigaldusvalikutest)</li><li>ja toetatud operatsioonisüsteemi (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
et: Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris välja.

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
et: Lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris sisse

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
et: <p>Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris välja.</p><p>Sisse lülitamiseks külasta <a href='%URL%'>seda lehekülge</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
et: <p>Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris sisse.</p><p>Välja lülitamiseks külasta <a href='%URL%'>seda lehekülge</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
et: <h3>Mis on automaatne sisselogimine</h3>Automaatne sisselogimine võimaldab sul logida sisse ilma kasutajatunnust ja parooli sisestamata: <ul><li>kui arvuti on Kerberos domeenis</li><li>kasutad toetatud brauserit (IE ja mõned teised, sõltuvalt paigaldusvalikutest)</li><li>ja toetatud operatsioonisüsteemi (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
et: <p>Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris sisse.</p><p>Välja lülitamiseks külasta <a href='%URL%'>seda lehekülge</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
et: Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris välja.

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
et: Lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris sisse

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
et: <p>Seda lehekülge külastades lülitasid automaatse sisselogimise selles brauseris välja.</p><p>Sisse lülitamiseks külasta <a href='%URL%'>seda lehekülge</a>.</p>
