SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
eu: <h3>Zer da identifikazio automatikoa?</h3><p>Identifikazio automatikoak identifikatzea ahalbideratzen du inolako erabiltzaile-izen eta pasahitzik galdetu gabe:<ul><li>zure ordenagailua Kerberos domeinu batean badago</li><li>jasandako nabigatzaile bat erabiliz (IE eta bestelakoak, instalazio aukeren arabera)</li><li>onartutako sistema eragile batean (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
eu: Nabigatzaile honetan identifikazio automatikoa desgaitu da.

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
eu: Nabigatzaile honetan identifikazio automatikoa gaitu da.

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
eu: <p>Orri honetan sartzean, nabigatzaile honetan automatikoki identifikatzeko aukera desgaitu da. </p><p>Berriz gaitzeko, mesedez, bisita ezazu <a href='%URL%'>orri hau</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
eu: <p>Orri honetan sartzean, nabigatzaile honetan automatikoki identifikatzeko aukera gaitu da. </p><p>Berriz desgaitzeko, mesedez, bisita ezazu <a href='%URL%'>orri hau</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
eu: <h3>Zer da identifikazio automatikoa?</h3><p>Identifikazio automatikoak identifikatzea ahalbideratzen du inolako erabiltzaile-izen eta pasahitzik galdetu gabe:<ul><li>zure ordenagailua Kerberos domeinu batean badago</li><li>jasandako nabigatzaile bat erabiliz (IE eta bestelakoak, instalazio aukeren arabera)</li><li>onartutako sistema eragile batean (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
eu: <p>Orri honetan sartzean, nabigatzaile honetan automatikoki identifikatzeko aukera gaitu da. </p><p>Berriz desgaitzeko, mesedez, bisita ezazu <a href='%URL%'>orri hau</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
eu: Nabigatzaile honetan identifikazio automatikoa desgaitu da.

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
eu: Nabigatzaile honetan identifikazio automatikoa gaitu da.

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
eu: <p>Orri honetan sartzean, nabigatzaile honetan automatikoki identifikatzeko aukera desgaitu da. </p><p>Berriz gaitzeko, mesedez, bisita ezazu <a href='%URL%'>orri hau</a>.</p>
