SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
hr: <h3>Što je automatska prijava?</h3><p>Automatska prijava omogućuje vam da se prijavite bez da vas sustav traži korisničku oznaku i zaporku:<ul><li>ako je računalo u Kerberos domeni</li><li>ako koristite web preglednik koji podržava ovu funkcionalnost (IE i neki drugi ovisno o postavkama prilikom instalacije)</li><li>na podržanom operacijskom sustavu (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
hr: Mogućnost automatske prijave za ovaj web preglednik je isključena

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
hr: Mogućnost automatske prijave za ovaj web preglednik je uključena

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
hr: <p>Pristupanjem ovoj stranici isključili ste opciju automatske prijave za ovaj web preglednik.</p><p>Da biste je ponovo uključili, kliknite <a href='%URL%'>ovdje</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
hr: <p>Pristupanjem ovoj stranici uključili ste opciju automatske prijave za ovaj web preglednik.</p><p>Da biste isključili opciju automatskog prijavljivanja, kliknite <a href='%URL%'>ovdje</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
hr: <h3>Što je automatska prijava?</h3><p>Automatska prijava omogućuje vam da se prijavite bez da vas sustav traži korisničku oznaku i zaporku:<ul><li>ako je računalo u Kerberos domeni</li><li>ako koristite web preglednik koji podržava ovu funkcionalnost (IE i neki drugi ovisno o postavkama prilikom instalacije)</li><li>na podržanom operacijskom sustavu (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
hr: <p>Pristupanjem ovoj stranici uključili ste opciju automatske prijave za ovaj web preglednik.</p><p>Da biste isključili opciju automatskog prijavljivanja, kliknite <a href='%URL%'>ovdje</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
hr: Mogućnost automatske prijave za ovaj web preglednik je isključena

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
hr: Mogućnost automatske prijave za ovaj web preglednik je uključena

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
hr: <p>Pristupanjem ovoj stranici isključili ste opciju automatske prijave za ovaj web preglednik.</p><p>Da biste je ponovo uključili, kliknite <a href='%URL%'>ovdje</a>.</p>
