SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
lt: <h3>Kas yra automatinis prisijungimas</h3><p>Automatinis prisijungimas suteikia galimybę prisijungti neįvedant prisijungimo vardo ir slaptažodžio:<ul><li> jei kompiuteris priklauso Kerberos domenui</li><li> ir naudojama tinkama naršyklė (IE ir kelios kitos, priklausomai nuo diegimo opcijų)</li><li> tinkamoje operacinėje sistemoje (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
lt: Išjungta galimybė naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
lt: Įjungta galimybė naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
lt: <p>Jungdamiesi į šią setainę, Jūs išjungėte galimybę naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje.</p><p>Norėdami jį vėl įjungti, apsilankykite <a href='%URL%'>šioje svetainėje</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
lt: <p>Jungdamiesi į šią setainę, Jūs įjungėte galimybę naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje.</p><p>Norėdami jį vėl išjungti, apsilankykite <a href='%URL%'>šioje svetainėje</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
lt: <h3>Kas yra automatinis prisijungimas</h3><p>Automatinis prisijungimas suteikia galimybę prisijungti neįvedant prisijungimo vardo ir slaptažodžio:<ul><li> jei kompiuteris priklauso Kerberos domenui</li><li> ir naudojama tinkama naršyklė (IE ir kelios kitos, priklausomai nuo diegimo opcijų)</li><li> tinkamoje operacinėje sistemoje (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
lt: <p>Jungdamiesi į šią setainę, Jūs įjungėte galimybę naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje.</p><p>Norėdami jį vėl išjungti, apsilankykite <a href='%URL%'>šioje svetainėje</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
lt: Išjungta galimybė naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
lt: Įjungta galimybė naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
lt: <p>Jungdamiesi į šią setainę, Jūs išjungėte galimybę naudoti automatinį prisijungimą šioje naršyklėje.</p><p>Norėdami jį vėl įjungti, apsilankykite <a href='%URL%'>šioje svetainėje</a>.</p>
