SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
nl: <h3>Wat is automatisch inloggen?</h3><p>Automatisch inloggen stelt u in staat in te loggen zonder om een gebruikersnaam en wachtwoord gevraagd te worden:<ul><li>wanneer een computer zich in het Kerberos-domein bevindt</li><li>gebruikmakend van een ondersteunde browser (IE en enkele andere afhankelijk van installatieopties)</li><li>op een ondersteund besturingssysteem (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
nl: Mogelijkheid tot automatisch inloggen voor deze browser uitgeschakeld

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
nl: Mogelijkheid tot automatisch inloggen voor deze browser ingeschakeld

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
nl: <p>Middels het laden van deze pagina heeft u de mogelijkheid tot automatisch inloggen uitgeschakeld voor deze browser.</p><p>Om dit weer in te schakelen, bezoekt u <a href='%URL%'>deze pagina</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
nl: <p>Middels het laden van deze pagina heeft u de mogelijkheid tot automatisch inloggen ingeschakeld voor deze browser.</p><p>Om dit weer uit te schakelen, bezoekt u <a href='%URL%'>deze pagina</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
nl: <h3>Wat is automatisch inloggen?</h3><p>Automatisch inloggen stelt u in staat in te loggen zonder om een gebruikersnaam en wachtwoord gevraagd te worden:<ul><li>wanneer een computer zich in het Kerberos-domein bevindt</li><li>gebruikmakend van een ondersteunde browser (IE en enkele andere afhankelijk van installatieopties)</li><li>op een ondersteund besturingssysteem (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
nl: <p>Middels het laden van deze pagina heeft u de mogelijkheid tot automatisch inloggen ingeschakeld voor deze browser.</p><p>Om dit weer uit te schakelen, bezoekt u <a href='%URL%'>deze pagina</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
nl: Mogelijkheid tot automatisch inloggen voor deze browser uitgeschakeld

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
nl: Mogelijkheid tot automatisch inloggen voor deze browser ingeschakeld

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
nl: <p>Middels het laden van deze pagina heeft u de mogelijkheid tot automatisch inloggen uitgeschakeld voor deze browser.</p><p>Om dit weer in te schakelen, bezoekt u <a href='%URL%'>deze pagina</a>.</p>
