SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
nn: <h3>Kva er automatisk innlogging</h3></p><p>Automatisk innlogging gjør at man kan logge inn uten å bli bedt om brukernavn og passord i noen tilfeller:<ul><li>hvis maskinen er i Kerberos domenet</li><li>og hvis man bruker en støttet nettleser (IE og noen flere avhengig av oppsett)</li><li>på et støttet operativsystem (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
nn: Skrudd av moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
nn: Skrudd på moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
nn: <p>Ved å gå til denne siden har du skrudd av moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren.</p><p>For å skru på igjen moglegheita, kan du gå til <a href='%URL%'>denne siden</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
nn: <p>Ved å gå til denne siden har du skrudd på moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren.</p><p>For å skru av igjen moglegheita, kan du gå til <a href='%URL%'>denne siden</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
nn: <h3>Kva er automatisk innlogging</h3></p><p>Automatisk innlogging gjør at man kan logge inn uten å bli bedt om brukernavn og passord i noen tilfeller:<ul><li>hvis maskinen er i Kerberos domenet</li><li>og hvis man bruker en støttet nettleser (IE og noen flere avhengig av oppsett)</li><li>på et støttet operativsystem (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
nn: <p>Ved å gå til denne siden har du skrudd på moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren.</p><p>For å skru av igjen moglegheita, kan du gå til <a href='%URL%'>denne siden</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
nn: Skrudd av moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
nn: Skrudd på moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
nn: <p>Ved å gå til denne siden har du skrudd av moglegheit for automatisk innlogging for denne nettlesaren.</p><p>For å skru på igjen moglegheita, kan du gå til <a href='%URL%'>denne siden</a>.</p>
