SimpleSAMLphp 1.15 - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: {negotiate:negotiate:info_post}
sr: <h3>Šta je automatska prijava</h3><p>Automatska prijava vam omogućava da se prijavite bez unošenja korisničkog imena i lozinke:<ul><li>ukoliko je kompjuter u Kerberos domenu</li><li>korišćenjem pretraživača (IE i još neki zavisno od opcija prilikom instaliranja)</li><li>na odgovarajućem operativnom sistemu (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: {negotiate:negotiate:disable_title}
sr: Mogućnost automatske prijave je za ovaj pretraživač isključena

en: {negotiate:negotiate:enable_title}
sr: Mogućnost automatske prijave je za ovaj pretraživač uključena

en: {negotiate:negotiate:disable_info_pre}
sr: <p>Pristupanjem na ovu stranicu, ovaj pretraživač ste za isključili mogućnost automatske prijave.</p><p>Da bi ste opet uključili ovu mogućnost, molim vas posetite <a href='%URL%'>ovu stranicu</a>.</p>

en: {negotiate:negotiate:enable_info_pre}
sr: <p>Pristupanjem na ovu stranicu, ovaj pretraživač ste za uključili mogućnost automatske prijave.</p><p>Da bi ste opet isključili ovu mogućnost, molim vas posetite <a href='%URL%'>ovu stranicu</a>.</p>

en: <h3>What is automatic login</h3><p>Automatic login allows you to log in without being asked for username and password:<ul><li>if the computer is in the Kerberos domain</li><li>using a supported browser (IE and some others depending on installation options)</li><li>on a supported operating system (Windows, Mac)</li></ul></p>
sr: <h3>Šta je automatska prijava</h3><p>Automatska prijava vam omogućava da se prijavite bez unošenja korisničkog imena i lozinke:<ul><li>ukoliko je kompjuter u Kerberos domenu</li><li>korišćenjem pretraživača (IE i još neki zavisno od opcija prilikom instaliranja)</li><li>na odgovarajućem operativnom sistemu (Windows, Mac)</li></ul></p>

en: <p>By accessing this page, you have turned on the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it off again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
sr: <p>Pristupanjem na ovu stranicu, ovaj pretraživač ste za uključili mogućnost automatske prijave.</p><p>Da bi ste opet isključili ovu mogućnost, molim vas posetite <a href='%URL%'>ovu stranicu</a>.</p>

en: Turned off ability to use automatic login for this browser
sr: Mogućnost automatske prijave je za ovaj pretraživač isključena

en: Turned on the ability to use automatic login for this browser
sr: Mogućnost automatske prijave je za ovaj pretraživač uključena

en: <p>By accessing this page, you have turned off the ability to use automatic login for this browser.</p><p>To turn it on again, please visit <a href='%URL%'>this page</a>.</p>
sr: <p>Pristupanjem na ovu stranicu, ovaj pretraživač ste za isključili mogućnost automatske prijave.</p><p>Da bi ste opet uključili ovu mogućnost, molim vas posetite <a href='%URL%'>ovu stranicu</a>.</p>
