SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
af: Waarskuwing oor toegang na 'n pre-produksie stelsel

en: {preprodwarning:warning:warning}
af: Jy het nou toegang gekry tot 'n pre-produksie stelsel. Dié verifikasie opstel is vir die toets en pre-produksie verifikasie aleen. Indien iemand vir jou 'n skakel gestuur wat na hier verwys en jy is nie <i> 'n toets persoon nie </i> het jy waarskynlik die verkeerde skakel en moet <b> jy nie hier </b> wees nie.

en: {preprodwarning:warning:yes}
af: Ja, ek weet ek verkry toegang tot 'n pre-produksie stelsel

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
af: Jy het nou toegang gekry tot 'n pre-produksie stelsel. Dié verifikasie opstel is vir die toets en pre-produksie verifikasie aleen. Indien iemand vir jou 'n skakel gestuur wat na hier verwys en jy is nie <i> 'n toets persoon nie </i> het jy waarskynlik die verkeerde skakel en moet <b> jy nie hier </b> wees nie.

en: Warning about accessing a pre-production system
af: Waarskuwing oor toegang na 'n pre-produksie stelsel

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
af: Ja, ek weet ek verkry toegang tot 'n pre-produksie stelsel
