SimpleSAMLphp 1.15 - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
ar: تحذير دخول نظام مبدئي

en: {preprodwarning:warning:warning}
ar: لقد دخلت نظاماً مبدئياً. إعدادات التصديق هذه للاختبار فقط. اذا دخلت هنا بناء علي حصولك علي هذا الرابط من شخص ما و انت لست احد مختبري هذا النظام قم رجاءاً بالخروج

en: {preprodwarning:warning:yes}
ar: نعم، اعلم انني قد دخلت نظاماً مبدئياً

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
ar: لقد دخلت نظاماً مبدئياً. إعدادات التصديق هذه للاختبار فقط. اذا دخلت هنا بناء علي حصولك علي هذا الرابط من شخص ما و انت لست احد مختبري هذا النظام قم رجاءاً بالخروج

en: Warning about accessing a pre-production system
ar: تحذير دخول نظام مبدئي

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
ar: نعم، اعلم انني قد دخلت نظاماً مبدئياً
