SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
cs: Varování před přístupem do testovacího systému

en: {preprodwarning:warning:warning}
cs: Právě přistupujete k testovacímu systému. Pokud nejste administrátor, nebo tester, máte pravděpodobně špatný link.

en: {preprodwarning:warning:yes}
cs: Ano, já vím, že přistupují k testovacímu systému

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
cs: Právě přistupujete k testovacímu systému. Pokud nejste administrátor, nebo tester, máte pravděpodobně špatný link.

en: Warning about accessing a pre-production system
cs: Varování před přístupem do testovacího systému

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
cs: Ano, já vím, že přistupují k testovacímu systému
