SimpleSAMLphp 1.15 - en to da translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
da: Advarsel om adgang til et pre-produktions-system.

en: {preprodwarning:warning:warning}
da: Du tilgår nu et pre-produktions-system. Dette autentificeringssetup er kun til test og pre-produktion verifikation. Hvis nogen har sendt et link, som peger her og du ikke er en <i>tester</i>, så har du sikekrt fået et forkert lin og burde <b>ikke være her.</b>

en: {preprodwarning:warning:yes}
da: Ja, jeg ved jeg er ved at tilgå et pre-produktions-system.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
da: Du tilgår nu et pre-produktions-system. Dette autentificeringssetup er kun til test og pre-produktion verifikation. Hvis nogen har sendt et link, som peger her og du ikke er en <i>tester</i>, så har du sikekrt fået et forkert lin og burde <b>ikke være her.</b>

en: Warning about accessing a pre-production system
da: Advarsel om adgang til et pre-produktions-system.

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
da: Ja, jeg ved jeg er ved at tilgå et pre-produktions-system.
