SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
el: Πρειδοποίηση σχετικά με την είσοδο σε δοκιμαστικό περιβάλλον

en: {preprodwarning:warning:warning}
el: Εισέρχεστε σε περιβάλλον ταυτοποίησης χρηστών που εξυπηρετεί αποκλειστικά δοκιμαστικούς σκοπούς. Αν οδηγηθήκατε εδώ μέσω κάποιου συνδέσμου ενώ δεν είστε <i>δοκιμαστής (tester)</i>, τότε πρόκειται περί λάθους και <b>δεν πρέπει να βρίσκεστε εδώ</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
el: Ναι, γνωρίζω ότι εισέρχομαι σε δοκιμαστικό περιβάλλον

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
el: Εισέρχεστε σε περιβάλλον ταυτοποίησης χρηστών που εξυπηρετεί αποκλειστικά δοκιμαστικούς σκοπούς. Αν οδηγηθήκατε εδώ μέσω κάποιου συνδέσμου ενώ δεν είστε <i>δοκιμαστής (tester)</i>, τότε πρόκειται περί λάθους και <b>δεν πρέπει να βρίσκεστε εδώ</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
el: Πρειδοποίηση σχετικά με την είσοδο σε δοκιμαστικό περιβάλλον

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
el: Ναι, γνωρίζω ότι εισέρχομαι σε δοκιμαστικό περιβάλλον
