SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
et: Hoiatus testsüsteemi sisenemise kohta

en: {preprodwarning:warning:warning}
et: Sa kasutad nüüd testsüsteemi. See autentimisseadistus on mõeldud testimiseks ja eelkontrollimiseks. Kui keegi saatis sulle lingi, mis näitas siia, ja sa ei ole <i>testija</i>, siis said tõenäoliselt vale lingi ja sa ei peaks <b>siin olema</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
et: Jah, ma tean, et sisenen testsüsteemi

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
et: Sa kasutad nüüd testsüsteemi. See autentimisseadistus on mõeldud testimiseks ja eelkontrollimiseks. Kui keegi saatis sulle lingi, mis näitas siia, ja sa ei ole <i>testija</i>, siis said tõenäoliselt vale lingi ja sa ei peaks <b>siin olema</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
et: Hoiatus testsüsteemi sisenemise kohta

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
et: Jah, ma tean, et sisenen testsüsteemi
