SimpleSAMLphp 1.15 - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
eu: Aurre-produkzio sistema batean sartzeari buruzko oharra

en: {preprodwarning:warning:warning}
eu: Aurre-produzkio batean sartzen ari zara. Konfigurazio hau aurre-produkzioko sistemaren frogak egin eta egiaztatzeko bakarrik da. Hona iristeko norbaitek bidali dizun lotura bat jarraitu baduzu eta <i>frogatzaile</i> bat ez bazara, ziurrenik errore bat izango da, eta zuk <b>ez zenuke hemen egon behar</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
eu: Bai, badakit aurre-produkzio sistema batean sartzen asi naizela.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
eu: Aurre-produzkio batean sartzen ari zara. Konfigurazio hau aurre-produkzioko sistemaren frogak egin eta egiaztatzeko bakarrik da. Hona iristeko norbaitek bidali dizun lotura bat jarraitu baduzu eta <i>frogatzaile</i> bat ez bazara, ziurrenik errore bat izango da, eta zuk <b>ez zenuke hemen egon behar</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
eu: Aurre-produkzio sistema batean sartzeari buruzko oharra

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
eu: Bai, badakit aurre-produkzio sistema batean sartzen asi naizela.
