SimpleSAMLphp 1.15 - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
fi: Varoitus testijärjestelmää siirtymisestä

en: {preprodwarning:warning:warning}
fi: Olet siirtymässä testijärjestelmään. Käyttäjätunnistus on tarkoitettu vain testaukseen. Jos sait linkin järjestelmään ja et ole <i>testikäyttäjä</i>, sait todennäköisesti väärän linkin ja sinun ei pitäisi <b>olla täällä</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
fi: Hyväksyn siirtyväni testijärjestelmään

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
fi: Olet siirtymässä testijärjestelmään. Käyttäjätunnistus on tarkoitettu vain testaukseen. Jos sait linkin järjestelmään ja et ole <i>testikäyttäjä</i>, sait todennäköisesti väärän linkin ja sinun ei pitäisi <b>olla täällä</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
fi: Varoitus testijärjestelmää siirtymisestä

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
fi: Hyväksyn siirtyväni testijärjestelmään
