SimpleSAMLphp 1.15 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
hr: Upozorenje o pristupanju pretprodukcijksom sustavu

en: {preprodwarning:warning:warning}
hr: Pristupate sustavu koji se nalazi u pretprodukcijskoj fazi. Ove autentifikacijske postavke služe za testiranje i provjeru ispravnosti rada pretprodukcijskog sustava. Ako vam je netko poslao adresu koja pokazuje na ovu stranicu, a vi niste <i>osoba zadužena za testiranje</i>, vjerojatno ste <b>na ovu stranicu došli greškom</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
hr: Da, znam da pristupam sustavu koji je u pretprodukcijskoj fazi

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
hr: Pristupate sustavu koji se nalazi u pretprodukcijskoj fazi. Ove autentifikacijske postavke služe za testiranje i provjeru ispravnosti rada pretprodukcijskog sustava. Ako vam je netko poslao adresu koja pokazuje na ovu stranicu, a vi niste <i>osoba zadužena za testiranje</i>, vjerojatno ste <b>na ovu stranicu došli greškom</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
hr: Upozorenje o pristupanju pretprodukcijksom sustavu

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
hr: Da, znam da pristupam sustavu koji je u pretprodukcijskoj fazi
