SimpleSAMLphp 1.15 - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
hu: Ez NEM egy éles rendszer!

en: {preprodwarning:warning:warning}
hu: Egy teszt, vagy fejlesztői oldalra jutottál. Az azonosítás csak próba miatt történik. Ha valaki olyan linket küldött, amire kattintva ide jutottál, és nem vagy <i>tesztelő</i>, valószínűleg elrontott valamit, és amit keresel, azt <b>itt nem találod</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
hu: Megértettem. Teszt rendszeren vagyok!

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
hu: Egy teszt, vagy fejlesztői oldalra jutottál. Az azonosítás csak próba miatt történik. Ha valaki olyan linket küldött, amire kattintva ide jutottál, és nem vagy <i>tesztelő</i>, valószínűleg elrontott valamit, és amit keresel, azt <b>itt nem találod</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
hu: Ez NEM egy éles rendszer!

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
hu: Megértettem. Teszt rendszeren vagyok!
