SimpleSAMLphp 1.15 - en to id translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
id: Peringatan tentang mengakses sistem pra-produksi

en: {preprodwarning:warning:warning}
id: Sekarang anda sedang mengakses sistem pra-produksi. Setup autentifikasi ini untuk keperluan uji coba dan verifikasi pra-produksi

en: {preprodwarning:warning:yes}
id: Ya, saya tahu kalau saya sedang mengakses sistem pra-produksi

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
id: Sekarang anda sedang mengakses sistem pra-produksi. Setup autentifikasi ini untuk keperluan uji coba dan verifikasi pra-produksi

en: Warning about accessing a pre-production system
id: Peringatan tentang mengakses sistem pra-produksi

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
id: Ya, saya tahu kalau saya sedang mengakses sistem pra-produksi
