SimpleSAMLphp 1.15 - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
lt: Įspėjimas apie kreipimąsi į nebaigtą diegti sistemą.

en: {preprodwarning:warning:warning}
lt: Šiuo metu Jūs kreipiatės į nebaigtą diegti sistemą. Šie autentiškumo patvirtinimo nustatymai skirti tik testavimui ir sistemos veikimo tikrinimui. Jei kažkas Jums atsiuntė nuorodą, vedančią čia, ir Jūs nesate <i>testuotojas</i>, Jūs greičiausiai gavote neteisingą nuorodą ir <b>neturėtumėte čia būti</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
lt: Taip, aš žinau, kad kreipiuosi į nebaigtą diegti sistemą.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
lt: Šiuo metu Jūs kreipiatės į nebaigtą diegti sistemą. Šie autentiškumo patvirtinimo nustatymai skirti tik testavimui ir sistemos veikimo tikrinimui. Jei kažkas Jums atsiuntė nuorodą, vedančią čia, ir Jūs nesate <i>testuotojas</i>, Jūs greičiausiai gavote neteisingą nuorodą ir <b>neturėtumėte čia būti</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
lt: Įspėjimas apie kreipimąsi į nebaigtą diegti sistemą.

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
lt: Taip, aš žinau, kad kreipiuosi į nebaigtą diegti sistemą.
