SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
lv: Brīdinājums par testa sistēmas izmantošanu

en: {preprodwarning:warning:warning}
lv: Jūs izmantojat testa (pirmsprodukcijas) sistēmu. Šī autentifikācija ir tikai testēšanas vajadzībām. Ja kāds Jums atsūtījis saiti uz šejieni un Jūs neesat <i>testētājs</i>, Jums te <b>nav jāatrodas</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
lv: Jā, es zinu, ka es izmantoju testa (pirmsprodukcijas) sistēmu

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
lv: Jūs izmantojat testa (pirmsprodukcijas) sistēmu. Šī autentifikācija ir tikai testēšanas vajadzībām. Ja kāds Jums atsūtījis saiti uz šejieni un Jūs neesat <i>testētājs</i>, Jums te <b>nav jāatrodas</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
lv: Brīdinājums par testa sistēmas izmantošanu

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
lv: Jā, es zinu, ka es izmantoju testa (pirmsprodukcijas) sistēmu
