SimpleSAMLphp 1.15 - en to nb_NO translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
nb_NO: Advarsel om at dette er et test oppsett

en: {preprodwarning:warning:warning}
nb_NO: Du har nå kommet til et test-oppsett. Dette oppsettet for autentisering er kun til bruk for testing og pre-produksjon verifikasjon. Hvis noen sendte deg en link som pekte hit, og du ikke er <i>en tester</i> så fikk du nok en feil link, og <b>skulle ikke vært her</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
nb_NO: Ja, jeg holder på å teste innlogging, og vet dette er et test-system.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
nb_NO: Du har nå kommet til et test-oppsett. Dette oppsettet for autentisering er kun til bruk for testing og pre-produksjon verifikasjon. Hvis noen sendte deg en link som pekte hit, og du ikke er <i>en tester</i> så fikk du nok en feil link, og <b>skulle ikke vært her</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
nb_NO: Advarsel om at dette er et test oppsett

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
nb_NO: Ja, jeg holder på å teste innlogging, og vet dette er et test-system.
