SimpleSAMLphp 1.15 - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
nn: Varsel om tilgang til test-system

en: {preprodwarning:warning:warning}
nn: Du er no inne på eit testsystem.  Denne autentiseringsløysinga er for testing og beta-drift, ikkje for vanleg drift.  Dersom du har fått peikar hit og du ikkje er  <i>utviklar</i>, så er du truleg på feil plass og <i>skulle ikkje vore her</i>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
nn: Ja, eg veit at eg no går inn i ei løysing som ikkje er i drift, men i test

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
nn: Du er no inne på eit testsystem.  Denne autentiseringsløysinga er for testing og beta-drift, ikkje for vanleg drift.  Dersom du har fått peikar hit og du ikkje er  <i>utviklar</i>, så er du truleg på feil plass og <i>skulle ikkje vore her</i>.

en: Warning about accessing a pre-production system
nn: Varsel om tilgang til test-system

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
nn: Ja, eg veit at eg no går inn i ei løysing som ikkje er i drift, men i test
